sobota, 15 stycznia 2011

Heartbreak Ridge, Vietnam Era 1/35 Done

Hello

The little dio is done.  The Vietnam war is very inspiring for modelers. I wanted to learn making tropical vegetation. Palm leaves are the new product of Polish company Steelscorpion. The rest of the plants is made of paper and foil and I did it myself.
I making now vietnam dio soon.

Dobiegłem do końca z tą mała winietką. Zauroczyły mnie małe zwięzłe scenki i rezygnuje na razie z pojazdów... Zajmę się figurami i roślinnością. Liście palm to produkt firmy Steelscorpion. Pozostała  roślinnosc to mój wytwór z papieru i foli.
Chciałem podzielić się taką  refleksją - jestem bardzo zorganizowanym człowiekiem i zauważyłem że implementacja  organizacji  i monitoringu czasu z życia zawodowego  do hobby  jest kluczem do sukcesu. Obliczyłem że praca ta zajęła mi około 15 godzin. Mój plan zawsze jest ustawiony tak, że na hobby zarezerwowane mam około 40 minut czasu dziennie. Zachęcam do planowania i zarządzania czasem. To skuteczne narzędzie.
Przejdżmy jednak do konkretów.

Pozdrawiam/cheers

Sebastian

6 komentarzy:

 1. Wow! that's some impressive scenery you've build there. I saw the first pic coming by in my blogroll and thought it was a real action shot. I like this one a lot, cool!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sebek, może napiszesz jakiś tutorial organizacji czasu-u mnie to jak widać kuleje... Po całym dniu nie mam siły i ochoty na nic :/ BTW - fajne te krzaki Ci wyszły ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musisz koniecznie mieć więcej dzieci. Jak to zrobisz to wtedy udzielę Ci kilku cennych rad jak zorganizować czas. Przy jednym moja metoda się nie sprawdzi-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę sobie odmówić komentarza, wspaniała scenka, zrobiona znakomicie pod względem warsztatowym, z ogromnym wyczuciem plastycznym, tak samo zresztą jak wszystkie modele na tym blogu.
  Pozdrawiam Artur.
  Też z CK ;-)

  OdpowiedzUsuń