piątek, 7 września 2012

The End

Myślę że podjąłem już ostateczną decyzję. Projekty niezakończone już takie pozostaną.
Nie mam czasu na dwie pasje. Długo się wahałem, jednak zdecydowałem, że muzyka jest mi bliższa i będę rozwijał swoją blues rockandrollową pasję. Modelarstwo będę uprawiał obserwując Wasze prace.
Przedstawiam moją kolekcję sprzętu z której jestem strasznie dumny.

13 komentarzy:

 1. To dla środowiska pancernych modelarzy ogromna strata.Wielka szkoda Sebastianie, bo miałem tlącą się malutką nadzieję, jeszcze raz stanąć w szranki konkursowe, jak kiedyś przed laty. Z drugiej strony z pewnością miłośnicy bluesowego rocka wiele zyskają;-)
  Życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sebek - wielka szkoda! Po co tak radykalnie? Nigdy nie mów nigdy. Ja teraz nic nie robię bo nie mam czasu, ale nie żegnam się z tematem. Już kiedyś sprzedałem wszystko i po latach wróciłem. Mam nadzieję, że tak będzie z Tobą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sebciu szkoda... "pancerni" tracą niezwykły talent...

  OdpowiedzUsuń
 4. What?! Jak to, zaraz tam pójdziemy i połamiemy te gitary :( Wielka szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sebastian, ale alkohol dalej przynajmniej w małych dawkach przyjmujesz doorganicznie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zadaj sobie szczere pytanie i szczerze na nie odpowiedz. Czy jesteś lepszym modelarzem wsród gitarzystów, czy lepszym gitarzystą wsród modelarzy i tą drogą podążaj !! Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 7. Coz za nius .... chociaz bedziesz zjezdzil na melanze do bytomia ??

  :)

  OdpowiedzUsuń
 8. If I understand Polish language in google translate, you will quit with modeling? Why man? I play drums and music is like part of my body. I have time for both of my "hobbies". A lot of my friends are also musicians and modelars in same time. Some of them are very popular in music busnes, but they never think of quitting modeling. Maybe if you think again, you will find time for both things? If you quit modeling it will be huge lose for modeling society.

  best

  Momcha

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę Ci, abyś w muzyce osiągnął tyle, co w modelarstwie, a oznacza to ścisłą światową czołówkę. Ale jak Cię już znudzą "groupies" to pyknij sobie jeszcze jakąś dioramkę :o)
  P.D.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakbym miał takiego Top Golda to też miałbym dylemat ;)
  Ale czasem trzeba umieć z czegoś zrezygnować żeby gdzieś zyskać.

  OdpowiedzUsuń
 11. I just discovered your blog and I am absolutely fond of your work! And reading that you are about to quit modeling makes me very sad, because the quality of your work is PERFECT! Come on! I do play the guitar and I am a modelling fan and both work perfectly well together!
  DO NOT QUIT THESE HOBBIES!!! You are so talented! ;)
  Alex!
  PS: I'm adding your blog to mine!
  http://alexbenvenuti.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń